Blog

Makale paylaşımı

Yardım aramak gücün işaretidir

Bireysel tedavi genellikle psikoterapi olarak adlandırılır ve insanların ciddiyetlerine veya yoğunluklarına göre değişebilen duygusal sorunlarına yardımcı olmak içindir. Bu terapinin temel amacı, yaşam yolunu net bir şekilde tanımlayarak ve daha fazla netlik getirerek yaşam kalitesini değiştirmektir. Karşılaştığınız bastırılmış çocukluk sorunu ya da boşanma, sevilen birinin başarısızlığı ya da kaybolması nedeniyle duygusal bir bozulma olsun, profesyonel bir psikolog sistematik danışmanlık yoluyla zihinsel sağlığınızı canlandırmanıza yardımcı olabilir.

İş gününüzden en iyi şekilde yararlanın

Kalbimizde bir köşe bulan ve ölmeyi reddeden birçok duygusal sorun var. Zamanla, bu konular duygusal tümörün bir tür haline dönüştürmek ki böyle böyle devam konsantrasyon eksikliği, coşku, kendini saygı, değişim, teşvik etmek irade ve olumsuz yönde günlük hayatımızda üzerinde etkileri. Bu konular hayatımıza çeşitli şekillerde girebilir ve ilişkilerde, profesyonel yaşamda ve sağlıkta sorunlara yol açabilecek diğer bölgelere kanalize edilebilir.

Çocuğunuzun yeni arkadaşlar bulmasına yardımcı olun

Kaygı, herkesin yaşamında bir dereceye kadar var olan bir şeydir ve bir şekilde tıbbi olarak da yardımcı olduğu bilinmektedir. Çünkü kaygı, uyanık kalmamıza ve neşeli ya da acı verici olsa da koşullarımıza tepki vermemize yardımcı olur. Ancak, kaygı sizi zihinsel ve fiziksel olarak boğduğu ve normal yaşam rutininizi etkilediği aşamaya ulaştığında, bir klinik psikologun yardımına ihtiyacınız vardır.

 

Sosyal fobi, spesifik fobi, travma sonrası stres bozukluğu, genel anksiyete bozukluğu, obsesif kompulsif bozukluk veya benzeri olsun, anksiyete bozukluğu kategorisine girer ve klinik ve terapötik tedavi gerektirir. Uzmanlık alanımız size yardımcı olabilir. Hastalarımızın sorunları ile başa çıkmak için sistematik bir yaklaşıma sahibiz ve öncelikle bir dizi klinik danışma oturumu boyunca onlara yardımcı olmak, problemlerini tanıtmak ve daha sonra onlara korkmadan veya fobi. İnsanlar gerçekten korktukları olumsuz sonucu elde etmeden korktukları şeyle tekrar karşılaştıklarında fobi duyusunun yavaş yavaş azalacağı tıbbi olarak kanıtlanmıştır. Bu sadece bir kişinin zihinsel çerçevesini doğal bir şekilde değiştirmeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda kendinize olan kayıp güven ve duyarlılığı geri kazanmaya da yardımcı olur.

Yardım aramak gücün işaretidir

Bireysel tedavi genellikle psikoterapi olarak adlandırılır ve insanların ciddiyetlerine veya yoğunluklarına göre değişebilen …

İş gününüzden en iyi şekilde yararlanın

Kalbimizde bir köşe bulan ve ölmeyi reddeden birçok duygusal sorun var. Zamanla, bu konular duygusal tümörün bir tür …

Çocuğunuzun yeni arkadaşlar bulmasına yardımcı olun

Kaygı, herkesin yaşamında bir dereceye kadar var olan bir şeydir ve bir şekilde tıbbi olarak da yardımcı olduğu …