Boşanma Sonrası Terapi

Çift terapisine yönelik sistematik yaklaşımımız, ortaklar arasındaki iletişimin artırılması ve her iki ortağın da yerine getirilmesi için kendi beklenti çizelgelerinin verileceği kısa süreli ve uzun vadeli hedefler belirleme çizgileri üzerinde tanımlanmakta ve ilişkiyi geliştirmeye yönelik etkili bir şekilde çalışmaktadır. . Üçüncü ve tarafsız perspektif yardımıyla, birbirimizin yaptığı hataları açıkça tanımlayarak ve aşırı tepkinin duygusal patlamaya neden olduğu ve ilişkideki deliği derinleştirdiği ilişkide netlik sağlamaya yardımcı oluyoruz.
Çiftlerin terapisinde, çiftin karşılaştığı sorunları sabırla dinledikten ve dikkatle anladıktan sonra tedavi yolunu tanımlarız. Pratik ve bilimsel yaklaşımımız, söz konusu duyguları dengelerken ve tartarken, ortaklar arasında çok ihtiyaç duyulan şeffaflığı ve bağlılığı getirmemize yardımcı olur. Sadece ilişki için değil, kişisel olarak da doğru olanı yapmaya ve doğru kararı almaya kesinlikle yardımcı olur.

MentalPress

MentalPress

Yardım aramak gücün işaretidir

Bireysel tedavi genellikle psikoterapi olarak adlandırılır ve insanların ciddiyetlerine veya yoğunluklarına göre değişebilen …

İş gününüzden en iyi şekilde yararlanın

Kalbimizde bir köşe bulan ve ölmeyi reddeden birçok duygusal sorun var. Zamanla, bu konular duygusal tümörün bir tür …

Çocuğunuzun yeni arkadaşlar bulmasına yardımcı olun

Kaygı, herkesin yaşamında bir dereceye kadar var olan bir şeydir ve bir şekilde tıbbi olarak da yardımcı olduğu …